Sepetinizde hiç ürün bulunmuyor

Sepetimi Göster
  Tüm Ürünler > İnceleme Araştırma
 Gizli Dünya İmpartorluğu -Dünyayı Yöneten Gizli Güçler-


Bu ürünü sizden önce 56635 kişi görüntülemiş.
Etiket Fiyatı  : 28.00 TL (KDV Dahil)
İndirimli Fiyatı  : 19,60 TLAdet

 
 

Bu ürün Stokta Mevcut..

Ayrıntılar

 Kitap Adı  : Gizli Dünya İmpartorluğu -Dünyayı Yöneten Gizli Güçler-
 ISBN  : 979-975-6237-41-4
 Yazar  : Jim Marrs
 Genel Yayın Yönetmeni  : Orhan Büyük
 Sayfa Sayısı  : 488
 Baskı Sayısı  : 6
 Baskı Tarihi  : 09/09/2011
 Editör  : Orhan Büyük
 Ayrıntılar

YENİ BASKISI ÇIKTI

\r\n

New York Times'ın çok satan yazarlarından Jim Marrs, bu başarılı kitabında dünyanın en iyi korunan sırlarını inceliyor, gizli kabalları ve tüm zamanlar boyunca sürdürdükleri gücü açıklıyor.

\r\n

Gerçeği ısrarla araştıran Marrs, bu grupların savaşları başlatabildiklerini ve durdurabildiklerini, borsaları ve faiz oranlarını altüst edebildiklerini, sınıf ayrımlarını kasıtlı olarak sürdürebildiklerini ve hatta akşam ana haber bültenlerini sansürleyebildiklerini, üstelik bütün bunları iyi amaçlar güttükleri sanılan CFR, Üçlü Komisyon, Bilderbergerler, CIA, Vatican ve hatta Birleşmiş Milletler aracılığıyla yaptıklarını açıkça gözler önüne seriyor.

\r\n

Kendi kusursuz araştırmaları ve tarihsel kanıtlarla, Marrs günümüz komplolarını insanoğlunun tarih öncesi kökenlerine bağlayan gizemleri de ortaya koyuyor. Çoğu uzun zamandır halklardan gizlenen tarihsel bilgilerin sıra dışı bir senteziyle, bu kitap hayatlarımızı yöneten insanları ve organizasyonları gün ışığına çıkarıyor.

\r\n

Rahatsız edici, kışkırtıcı ve son derece şaşırtıcı bir kitap olan Gizli Dünya İmparatorluğu, kim olduğumuz, nereden geldiğimiz ve nereye gittiğimiz konusunda inanılmaz bir dünya görüşü sunuyor.

Diğer Resimler

Ürünle ilgili başka resim bulunamadı

Yorumlar