Sepetinizde hiç ürün bulunmuyor

Sepetimi Göster
  Tüm Ürünler > Güncel
 Reis'in Altı Saati - En Kritik Gece: 15 Temmuz


Bu ürünü sizden önce 63121 kişi görüntülemiş.
Etiket Fiyatı  : 17.00 TL (KDV Dahil)
İndirimli Fiyatı  : 11,90 TLAdet

 
 

Bu ürün Stokta Mevcut..

Ayrıntılar

 Kitap Adı  : Reis'in Altı Saati - En Kritik Gece: 15 Temmuz
 ISBN  : 978-605-9850-34-6
 Yazar  : Haluk Özdil
 Genel Yayın Yönetmeni  : Tufan Erbarıştıran
 Sayfa Sayısı  : 224
 Baskı Sayısı  : 1
 Baskı Tarihi  : 22/08/2016
 Editör  : Tufan Erbarıştıran
 Ayrıntılar

YALNIZ MI BIRAKILMIŞTI?

\r\n

Odadaki oksijen de azalmış gibiydi.  Pencerenin büyük kanadını açtı, dışarıdaki sıcak hava içeriye doğru hücum etmişti. Derin bir nefes aldıktan sonra telefonun otomatik arama tuşlarından birisine bastı;  önce Hakan’ı araması gerekiyordu.

\r\n

“Aradığınız kişiye ulaşılamıyor.”

\r\n

Gerilmişti; Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı, MİT Müsteşarını arıyor ama ulaşamıyordu. Tekrar arama tuşuna bastı, yine aynı mekanik ses çıkmıştı karşısına. Sakin olması gerektiğini biliyordu,  bu kez Genelkurmay Başkanını aradı,

\r\n

 “Aradığınız kişiye ulaşılamıyor.”               

\r\n

Neler oluyordu böyle,  aradığı kişiler sanki söz birliği etmişçesine telefonlarını mı kapatmışlardı?  Ya da…  Aklına getirmek istemediği ihtimal gittikçe kuvvetlenmeye başlamıştı.

\r\n

 

\r\n

\r\n

13 EYLÜL 2015  İSTANBUL H…L YERLEŞİME KAPALI BÖLGE

\r\n

“Şimdi söyleyeceklerimi iyi dinleyin, burada tüm rütbeleriniz sökülmüş durumdadır.  Aranızda rütbe ayrımı yok,  hepiniz eşit durumdasınız.  On binlerce subayın arasından seçildiniz,  tek ortak noktanız kutlu zaferimize inanmış olmanız…   Aklınıza iyice yerleştirin;  bu birim orduda yok, siz yok hükmündesiniz…”

\r\n

….

\r\n

Yıllar öncesinden yaşama geçirilen şeytani bir plan. Adım adım, “Geliyorum,” sinyalleri veren kanlı darbenin ayak sesleri. Ve hedef tahtasına oturtulmuş bir Cumhurbaşkanı; Recep Tayyip Erdoğan…  Devleti saran ihanet çemberi, yerli ve yabancı işbirlikçiler.  Darbe öncesi yapılan alçakça planlar ve canları alınan isimsiz kahramanlar. O kanlı gecenin içinde Marmaris, Ankara ve İstanbul’da yaşananları bir roman tadında okurken şaşıracak, bazen üzülecek,  bazen isyan edecek ve bazen de sorgulayacaksınız… 

\r\n

 

\r\n

BASINDA ÇIKAN YAZILAR

\r\n

Vatan Kitap  11.08.2016

\r\n

 

Diğer Resimler

Ürünle ilgili başka resim bulunamadı

Yorumlar