Sepetinizde hiç ürün bulunmuyor

Sepetimi Göster
  Tüm Ürünler > Edebiyat
 Toplu Oyunlar


Bu ürünü sizden önce 901 kişi görüntülemiş.
Etiket Fiyatı  : 14.00 TL (KDV Dahil)
İndirimli Fiyatı  : 9,80 TLAdet

 
 

Bu ürün Stoklarımızda..

Ayrıntılar

 Kitap Adı  : Toplu Oyunlar
 ISBN  : 978-605-9850-24-7
 Yazar  : Gül N. Yuyucu Yıldırım
 Genel Yayın Yönetmeni  : Tufan Erbarıştıran
 Sayfa Sayısı  : 160
 Baskı Sayısı  : 1
 Baskı Tarihi  : 15/03/2016
 Editör  : Tufan Erbarıştıran
 Ayrıntılar

 Kimsesizliğin hüznü içinde geçen hayatınızın, eksikliğini hissettiğiniz kişinin kurgusu olduğunu öğrenseniz ve kurgunun devamını sizin getirmeniz istense, kendinize nasıl bir son yazardınız? Genç oyuncu Güliz Solak’ı hayatının ikilemine götüren SONUNU SEN YAZ umudu ve umutsuzluğu birlikte yaşatan bir dram.

\r\n
Zamana meydan okuyan bir ambarı felakete ne sürükleyebilir? Karşı konulmaz çıkar savaşları mı? Kutsalları bile hiçe sayan egolar mı? Yoksa kanmaya hazır teslim oluşlar mı? Dört ambar işçisinin omuz omuza başlayıp, yumruk yumruğa biten trajik hikâyesi AMBAR ile kara komedi olarak sunuluyor.
\r\n
\r\n

\r\n
\r\n
İdealleri uğruna gerçeklerinden vazgeçmek zorunda olan bir adam ve hayatta kalma savaşı veren masum bir kadının akıllara durgunluk veren mücadelesini çarpıcı bir dille anlatan SES’i okurken fazlasıyla gerildiğinizi hissedeceksiniz.
\r\n
 
\r\n

Olaylara başka pencerelerden bakan Gül N. Yuyucu Yıldırım, ya akıl değmemiş fikirleri ele alıyor ya da düşünülmüş konuları hayal gücünün sınırlarını zorlayacak şekilde işliyor. Yazarın, ustaca kaleme alınmış oyunlarıyla tiyatro dünyasında varlığını hep hissettireceği kuşkusuz.       

Diğer Resimler

Ürünle ilgili başka resim bulunamadı

Yorumlar