Stokta yok Başındaki Örtüyü Kirletme

Yüce Yaratıcı, sadece tabiat kanunlarının değil , aynı zamanda Evrensel Ahlak ve Tabii Hukuk ilkelerinin de Rabb dir. Evrensel Ahlak ݝlkeleri; tabiat kanunlarına dayanır ve onlarla birlikte ahenkli bir bütün oluşturur. Ahlak; kadın ve erkek için farklı ölçüt getirmez. Rabbin huzuruna Kalb-i Selim ile çıkma ödevimizden ancak saf insanları kandırabileceğimiz biçim kılık ve görünüm hileleri ile kurtulamayız.

Erkek için Sakal kadın için başörtüsü ahlaklılığın kesin varsayımı değildir. Nitekim halkımız erkek için bunu Her sakallıyı baban zannetme! öğüdüyle ifade etmiştir.

Sevda Türküsev Hanımın Muhafazakar çapkınlar kitabını, 2008 TüYAP Kitap fuarındaki bir imza gününde hızla okudum ve biraz sonra kendisini de tanıyınca, bu kitabın içeriğini tamamen onayladığımı ancak bir de Muhafazakar çapkineleri de yazarsa eksiğin tamamlanacağını söyledim. çünkü bu kitapta göreceğiniz tanıklıkların birçok benzerine ben de tanık olmuştum. Zeka ve dürüstlük nimetlerine birlikte sahip olanların; toplumu uyarma görevleri vardır. Sevda Türküsev Hanım bu kitabıyla görevini ve ödevini bu alanda tamamlamış oldu.

Ayrıca, rahat okunan ve sıkmayan bir üslubu olması da bu kitaptan yararlanma, ibret alma oranını yükseltecektir. 

Prof. Dr. Hüseyin Hatemi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Başındaki Örtüyü Kirletme

  • Liste Fiyatı :5,00₺


  • İndirimli Fiyat:  3,50₺

Kitaplarımızda uygulanan indirimli fiyatlar bayilerimizin yaptıkları kampanya ve satış politikalarına göre farklılık gösterebilir

E-Ticaret Sistemleri