Stokta yok Sırlar Operasyonu

 

ABD 11 Eylül 2001 de büyük bir felaket yaşadı. Asrın en büyük terörist saldırısında binlerce insan hayatını kaybetti, geride kalanların hayatları ise bir daha hiç eskisi gibi olmamak üzere değişti. Dünya dengelerini altüst eden bu olay hakkında çok şey yazıldı, çok şey söylendi.

 

 

Bugün bir tarafta Amerikan hükümetinin yaptığı resmi açıklamalar, bir tarafta ise bağımsız araştırmacıların ortaya çıkardıkları, resmi açıklamaların aksini gösteren ciddi kanıtlar var.

 

 

 

Saldırının üzerinden geçen dört yıl sonunda milyonlarca dürüst Amerikan vatandaşı üzülerek kabul etmek zorunda ki hükümetleri kendilerine gerçekleri söylemiyor.

 

 

 

Bu da akla bir dizi cevabı belirsiz soru getiriyor;

 

 

 

-11 Eylül saldırılarını gerçekten El Kaide mi düzenledi yoksa saldırılar içeriden mi yönetildi?-Bush yönetimi olay sonrasında yapılacak araştırmaları neden önlemeye çalıştı?

 

 

 

-Saldırıların hemen sonrasında olay yerindeki kanıtlar neden apar topar kaldırıldı?

 

 

 

-11 Eylül den aylar önce gelmeye başlayan uyarılara FBI ve CIA neden tepki vermedi?

 

 

 

-Dünyanın bir numaralı süper gücü olan ABD nin güvenlik sistemleri 11 Eylül 2001 de neden sistematik bir şekilde iflas etti?

 

 

 

-ݝsrail Devleti nin saldırılarla nasıl bir ilişkisi vardı?

 

 

 

-O gün gerçekleşen korkunç saldırılar gerçekten terör müydü yoksa stratejik bir politika mı?

 

 

 

Bu kitabı okuduktan sonra bu soruların cevaplarını kendiniz vereceksiniz. Her biri belgelerle ve uzmanların yaptığı açıklamalarla desteklenen kanıtları gördüğünüzde anlayacaksınız ki resmi açıklamalardaki boşluklar ortaya atılan teorileri desteklemektedir.

 

 

Dünyaca tanınmış komplo teorisyeni Jim Marrs bu çalışmada her biri bir takım politik hedefleri gerçekleştirmeye yönelik olan çeşitli senaryoları araştırdı ve sonuçları sizler için bir araya getirdi.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Sırlar Operasyonu

  • Liste Fiyatı :12,00₺


  • İndirimli Fiyat:  9,60₺

Kitaplarımızda uygulanan indirimli fiyatlar bayilerimizin yaptıkları kampanya ve satış politikalarına göre farklılık gösterebilir

E-Ticaret Sistemleri