Kim 555 Soru İster

 

Yarışırken eğlenmeye, eğlenirken öğrenmeye hazır mısınız? Sanattan sinemaya, edebiyattan tarihe, spordan genel kültüre kadar birçok konuda yüzlerce bilgi, elinizdeki kitapta saklı.

 

 

Yoğun iş temposunun ardından; evinizde çocuğunuzla, eşinizle veya arkadaşınızla eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

 

 

555 soruyu çözerken terleyecek, açmaza düşecek, iki şık arasında gidip gelecek ve kimi zaman karar veremeyip arkadaşınızdan yardım isteyeceksiniz. Cevabını kontrol ettiğiniz her soruda, yeni bir şeyler öğrenmenin keyfini fark edeceksiniz.

 

 

Yarışırken eğlenmeye, eğlenirken öğrenmeye hazır mısınız?

 

 

Sahi, "Son kararınız mı?"

 

 

Her sınavın ayrı hazırlık kitabı var…

 

 

OKS, ÖSS, KPSS, TUS… Ve her sınavın ayrı heyecanı var. Lise, üniversite, devlet memurluğu, doktorluk… Peki ya her soruya doğru yanıt verdiğinizde daha fazla para kazandığınız bilgi yarışmaları?

 

 

Her doğru yanıtın katlanarak size para halinde geri döndüğü, heyecanın canlı yayınlarda doruk noktasına ulaştığı o bilgi cesaretinin sergilendiği programlar?..

 

 

ݝşte onun hazırlık kitabı da şu an ellerinizde!..

 


"Yarışmayla işim olmaz kardeşim!" diye düşünüyorsanız, bir de şunu düşünün: Gerçekten bilginize ve kültürünüze güveniyor musunuz?..

 


Denemek sizin elinizde!.. Ya da gerçekten bu yarışmalara katılma kararı aldıysanız pratik yapmak!.. Biz, eşinizle ve çocuğunuzla sizleri yeni bir heyecana ortak olmaya davet ediyoruz.

 


Yani "Kim 555 Soru ݝster?" yarışma heyecanını evinize getiriyor!..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kim 555 Soru İster

  • Liste Fiyatı :9,50₺


  • İndirimli Fiyat:  6,65₺

Kitaplarımızda uygulanan indirimli fiyatlar bayilerimizin yaptıkları kampanya ve satış politikalarına göre farklılık gösterebilir

E-Ticaret Sistemleri