Öner Çayırlı

Öner Çayırlı


Öner ÇAYIRLI. 1984 yılında Van’a bağlı Arıtoprak köyünde doğdu. İlköğrenimimi Van İrfan Baştuğ İlköğretim Okulu’nda orta tahsilini Yabancı Dil Ağırlıklı Kazım Karabekir Lisesi’nde yaptıktan sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümünü bitirdi. Askerliğimi yedek subay olarak Burdur’da yaptı. Şu an Van’a bağlı Gürpınar ilçesinde müdür yetkili öğretmen olarak görev yapmakta.


İyi düzeyde İngilizce biliyorum.


Öğrenim süresince amatör düzeyde siyasi ve teknolojik dergi çalışmaları oldu. Yerel basında İnanç ve Coğrafya, Gelecekte Küçük Düşünme, İslam’da Mezhep Bunalımı, Şirketler ve Ülkeler Savaşı, Emperyalizm’in Keskin Dönüşü ve Kumarı Oynatan Kazanır adı altında makale dizileri yayımlandı. Aynı zamanda yerel ve ulusal düzeyde yapılan çeşitli anı ve öykü yarışmalarında birincilikler elde etti.


Van ilinde eğitimde 5 T ( Teşhis, Tedarik, Tedavi, Takip, Tertip) projesini üretip 2012-2013 eğitim öğretim yılında faaliyete girme aşamasına getirdi. Bunun yanında tekno okullar, köy olimpiyatları adında iki projesi inceleme aşamasındadır.


1.Kainat Savaşı 2050 eseri yazarın ilk kitabıdır.

Göster:
Sırala:
I. Kainat Savaşı 2050 Stokta yok

I. Kainat Savaşı 2050

Bir gün çocuklarınız yaşadıklarının yanında masalları çok daha basit görebilir. Küçük düşünmek, büyü..

24,00₺ 19,20₺

Tuğra'dan İmzaya

Bu şarkı burada bitmez demişti vakti zamanında.  İşte burada dediği yer neresi idi?  Yılla..

110,00₺

E-Ticaret Sistemleri