Polat Labar

Polat Labar


04.02.1972 tarihinde Persembe günü 00.30’da dünyaya geldi. (Olur ya, yükselen burcunu merak eden olur diye ayrintiya girdik! Bu arada yükselen burç için önemli mi bilmiyoruz ama bu eylemi Çanakkale’de yapti.) Ilk, orta ve lise tahsilini suursuz bir sekilde Türkiye’nin muhtelif sehir ve okullarinda tamamladi. (Babasi devlet memuru olunca insan, oturdugu siraya, okul numarasina ve evine bile alisamadan degisiveriyor tabi…)


Yüksek okul olarak 18 Mart Üniversitesi Halicilik ve Desinatörlügü bölümünü kazandigi gün mizahi egilimini kendisi de kesfetmeye basladi. Ardindan ayni üniversitede muhasebe bölümünü okuyup bitirse de ok yaydan çikmisti bir kere. (Zaten hep tombik bir çocuk oldugu için ortamdaki popülarite geregi her zaman sen sakrak olmayi tercih etmisti.)


Muhasebe bölümünü bitirdiginde, o bölümü okuma sebebinin, halicilik okurken asik oldugu kisiyle evlenebilmek için “bilindik bir is sahibi olmasi gerekliligi” oldugu aklina geldi ve sayilardan ne kadar nefret ettigini tekrar hatirladi.


Sarkicilik mi yapmadi, kahvecilik mi? Fotokopi makinesi mi satmadi, ilaç mi tanitmadi? Hepsini yapti ve nicelerini.


Özel radyolarin hayatimiza girmesiyle beyninde bir simsek çakti ve özel radyolar açildiktan 12 yil sonra fazla da vakit kaybetmeden radyo programi yapmaya basladi. (Merak edenler için, halen Alem FM’de Pazartesi-Sali günleri 18:30–20:30 ve Cumartesi-Pazar günleri 16:00–19:00 saatleri arasinda Örümcek Show programini eda etmektedir!)


Kendisi halen yasamini bir sekilde sürdürmektedir. Yayinevine geldi, biz de oradan biliyoruz masallah kanli canli bir adam yani.Not: Insanin kendisinden 3. tekil sahis olarak bahsetmesi çok eglenceliymis yahu! Neredeyse atip tutacaktim kendim hakkinda, zor tuttum kendimi!

E-Ticaret Sistemleri