Seçkin GÜNDÜZ

İstanbul’da doğdu. Kabataş Erkek Lisesi’ndeki öğreniminden sonra eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Maden Yüksek Mühendisi olarak tamamladı.

Öğrencilik yıllarında yayımlanan öykülerinin bir bölümünü, “BİR YIĞIN SEVGİ”adlı kitapta topladı. Ödüllendirilmiş şiirlerinin, öykülerinin yanı sıra kimi şiirleri Türkçe-İngilizce olarak sanat galerilerinde sergilendi, kasetlere okundu, yurt dışındaki bazı yayın organlarında (Almanya, Azerbaycan, Kosova, Yunanistan) yer aldı.

2001’de “SEVGİ KAVŞAĞI” adlı şiir kitabını yayımladı. Seçkin Gündüz’ün edebiyat ve sanat etkinlikleri, internet ortamı dâhil günümüzün çeşitli yayın organlarında sürmektedir.

Yazar hakkında daha ayrıntılı bilgiler; ‘Yazarlar Sözlüğü’(1990, 1998), ‘Türkiye Yazarlar Ansiklopedisi’(2001,2004), ‘Encyclopedia of Turkish Authors’(2005), ‘Resimli ve Metin Örnekli Türkiye Edebiyatçılar ve Kültür Adamları Ansiklopedisi’(2007), ‘Ünlü Edebiyatçılar (Türkiye Ünlüleri  Ansiklopedisi’ C.4,2013), Encyclopedia of Turkey’s Famous People (2013), ‘Biyografya-Türkiye Ünlüleri İnternet Ansiklopedisi’nde (2016)  bulunmaktadır.

Göster:
Sırala:

Kadın Maganda

Seçkin Gündüz'ün öykülerinde, bazen kendinizi ya da bir tanıdığınızı bulmanız olasıdır. Her öyk..

20,00₺ 16,00₺

E-Ticaret Sistemleri