Serap Karaali

Serap Karaali

 

1969´da Hatay’da doğdu. Lise eğitimini İskenderun’da tamamladıktan sonra evlenip Almanya’ya gitti. Bir yıl sonra kızı dünyaya geldi ve onun altı yaşına girmesiyle eğitimine devam etme kararı aldı. Grafikerlik eğitimini tamamladıktan sonra uzun yıllar bu mesleği icra etti. 2006’da yeni bir eğitime daha girişti ve ilaç reprezantı olarak mezun oldu. Bir yıl bu alanda doktorlarla beraber çalıştıktan sonra, şimdiye dek sürdürdüğü teknik editörlüğe başladı.


Bu kitabı çok uzun yıllar önce yazmasına rağmen yayınlatma kararını mesleki alanda yeni bir oryantasyon çalışmalarına giriştiği yakın zamanda aldı. Bu yola, beyin jimnastiği olarak başladığı birkaç şiirle çıktı. Kısa bir süre sonra bir defteri doldurmuştu. Biraz daha sınırlarını zorlamak istediğinde, kitap yazma fikri oluştu. Kısa bir süre sonra yazmanın kendisi için meditasyon değeri taşıdığını keşfetti.


Aslında hayatın kendisinin bizler için sürekli olarak yeni kitaplar yazdığını ve bu yüzden de konu seçiminde çok fazla zorlanmadığını fark etti. Şu anda da, aklından geçen ve yine hayatın derlediyip harmanladığı onlarca konu kağıda dökülmeyi beklemekte...

E-Ticaret Sistemleri