Sen Gerçekte Sen Misin?

 

 AޞK

PARA

ŞANS

SAĞLIK

KARݝYER

MUTLULUK

 

DݝL ݝNSANI YANILTSA BݝLE YÜZ YANILTMAZ!

çin Yüz Okuma Sanatı uzmanı Sevgi Karaca'nın bu kitabıyla kendinizin ve merak ettiğiniz herkesin gerçek karakterini öğrenebileceksiniz.

Bilimsel araştırmalar, biriyle karşılaştığımızda, saniyenin onda biri sürede o kişi hakkında bir kanıya vardığımızı ispatlayarak doğuştan gelen bir sezgi gücümüz olduğunu ortaya koydu. Yine bir başka araştırma, yüz yüze geldiğimizde, yüzümüzün karşımızdaki insanın yüz ifadesine benzer ifadeye büründüğünden yola çıkarak doğuştan bir empati yeteneğimiz olduğunu ispatladı. Bu sonuçlara göre, doğuştan gelen bir sezgi gücü ve empati yeteneğimiz olduğunu söyleyebiliriz. Peki sonrasında neden doğuştan gelen sezgi gücümüzü ve empati yeteneğimizi kaybediyoruz? ݝstediğimiz hayatı kurabilecek güç ve yeteneklerle dünyaya geliyorsak, neden sonrasında gerçek kişiliğimizden uzaklaşarak başka kimliklerle mutsuz bir yaşamı seçiyoruz? ݝnsanları bir bakışta tanıyabiliyorsak, başımıza gelen insan kaynaklı negatif davranışları neden önleyemiyoruz? Neden kendimizi büyük çıkmazlara sürüklüyoruz?

 

Anne karnı bilinçaltı da dahil olmak üzere, doğduktan sonra bilinçaltımıza çevremizden yüklenilen önyargılarla sezgi gücümüz kapanır. Eğer kapanmasaydı, karşımızdaki insanlar hakkında daha doğru bir kanıya ulaşmamız mümkün olabilecekti. ݝletişimde doğru kararlar alabilmenin ve diğerlerinden bir adım önde olmanın yolu, karşımızdaki insanları doğru yorumlamaktan geçmektedir. Doğru yorumun sihirli anahtarı 3000 yıldır tüm dünyada güvenle kullanılan çin Yüz Okuma Sanatı'dır. çin Yüz Okuma Sanatı, sanki sezgi gücümüz devredeymiş gibi yol gösterir ve ön yargılarımızın kırılmasını sağlayarak bizi doğru yönlendirir.

 

Kimler iletişimi sever, kimler romantik, kimler utangaçtır, kim bencil, kim yardımseverdir? Bilmek istemez misiniz? Bir yüzde kızgınlık, öfke, baskı ve yönetmeye eğilim, dürtüsellik, saldırganlık ve cinsel suçlara yönelim vb. ipuçlarını kim bilmek istemez? Bağımlılığa yatkınlığı yüzde hangi hatların ele verdiğini bilmenin ne kadar yararı olacağı tartışılmaz bir gerçektir. özellikle kadınlar ve çocuklar çin Yüz Okuma Sanatı'nın inceliklerini kullanarak, bu özellikleri bağıran yüz hatları olan "Kırmızı Kartlık Erkekler" i diğerlerinden kolaylıkla  ayırt edebilir ve kendilerine yönelik tehlikeleri önleyebilirler.  

 

Eğer, bilinçaltınızdaki ön yargılarınızın sizi etkilemesine izin vererek, size fırsat sunacak insanlara "hayır" , size kötülük getirebilecek insanlara "evet" diyerek pişmanlıklar içinde ve mutsuz olmak istemiyorsanız çin Yüz Okuma Sanatı size yardıma hazırdır.

 

Kendi yaşamını çin Yüz Okuma Sanatı'nın yardımıyla bir heykeltraş titizliğiyle yeniden biçimlendiren Sevgi Karaca tasarım yolculuğunun sırlarını sizlerle paylaşıyor. Yaşamına sihirli bir dokunuşa ihtiyaç duyanların yanlarından ayıramayacakları bu kitapla ulaşmak istediğiniz yaşama bir nefes daha yaklaşacaksınız.

 

BASINDA çIKAN HABERLER

 

Yüzler kalbin aynasıdır / Hürriyet

Yüz okuma sanatının incelikleri/Sabah

Sen Gerçekte Sen Misin? /Sözcü

Yüz çizgileriniz size ne anlatıyor? /T24 haber

ünlü sanatçı ve siyasetçilerin yüzlerindeki şifreler /Radikal

Sen Gerçekte Sen Misin / viva Hiba

Sevgi Karaca'dan Ekmeleddin ݝhsanoğlu karakter analizi / haberpolitik.net

Sen Gerçekte Sen Misin / Vatan Kitap

 

Bu kitapta Erdoğan da var Okan Bayülgen de.../ gazeteciler.com

 

Sevgi Karaca yanıtlıyor Ertuğrul özkök gerçekten de kendisi mi?/ gazeteciler.com

 

Yüz çizgileriniz size ne anlatıyor? / T24

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Sen Gerçekte Sen Misin?

  • Görüntüleme: 7191
  • ISBN : 9786055416928
  • Genel Yayın Yönetmeni : Sami ÇELİK
  • Baskı Sayısı: 1
  • Sayfa Sayısı: 320
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Liste Fiyatı :18,00₺


  • İndirimli Fiyat:  14,40₺

Kitaplarımızda uygulanan indirimli fiyatlar bayilerimizin yaptıkları kampanya ve satış politikalarına göre farklılık gösterebilir

E-Ticaret Sistemleri