Erdem Timur

Erdem Timur


1976 yılında İzmir’de “Selam dünyalılar, artık ben de aranızdayım!” denildi.. İlk öğrenime Elazığ’ın Karakoçan ilçesinin Sarıbaşak köyünde başlandı, bu öğrenime Samsun’un Çarşamba ilçesinin Köklük köyünde devam edildi. Çok şükür 3. sınıfta okuma söküldü!..  (o gün bu gündür okuma eylemine devam edilmektedir..) Ortaöğrenim ise Samsun’un Ladik ilçesinde Akpınar Öğretmen Lisesi’nde yatılı tamamlandı.


Yüksek öğrenim için “Aman uzağa gitmeyelim,zaten bildiğim şehir..” psikolojisiyle ilk tercihe yazılan Samsun 19 Mayıs Üniversitesi tercih edildi. Okul 1996’da bitirildi. Anlı şanlı Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni unvanı alındı.


İlk görev yeri olarak devletimizin uygun gördüğü yer, Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesi oldu. Daha sonra göreve Kastamonu’da devam edildi. MEB’de bir türlü kendisine lise yüzü gösterilmeyince, MEB’e bir güzel küsüldü!  2000 yılında MEB’deki görev bırakılıp özel eğitim kurumlarındaki çalışmalara başlandı.


Çeşitli özel öğretim kurumlarında öğretmenlik ve koordinasyon görevleri üslenildi. Bu arada seminerlere başlandı. Özellikle “Sınav Kaygısı ve Sınav Motivasyonu, Girişimcilik, Odaklanma…” konularında edinilen tecrübeler verilen seminerlerle, paylaşıldı.. Sergilenen tek kişilik oyunlarla sahnelerde bol bol kikirdendi!.. Kocaman gözlü mutluluk/lara ulaşmak için bol bol sahne tozları yutuldu.. Valla iyi de oldu!..

Göster:
Sırala:
Üniversite yolları taştan bu sınavlar çıkardı beni beni baştan!.. Stokta yok

Üniversite yolları taştan bu sınavlar çıkardı beni beni baştan!..

… ben daha önce konuyla ilgili garabet demiştim. Haklı adam; yazmış, olayı bitirmiş. Bu kardeşimi bi..

10,00₺ 7,00₺

E-Ticaret Sistemleri