Hayati KÜÇÜK

Hayati Küçük


Ordu ili Gölköy ilçesinde 1973 yılında dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Gölköy’de okudu.   Türkiye genelinde yapılan sınavlara girerek İstanbul Kabataş Erkek Lisesini kazandı ve yatılı olarak okuyup başarıyla bitirdi.


Sağlık sebeplerinden yurtdışına gitmek zorunda kaldığından kazandığı Tıp Fakültesini bırakmak zorunda kaldı.

Üniversite eğitimini uluslararası ekonomik ilişkiler alanında aldı.  Orta Asya ve Kafkas ülkelerinde ülkesi adına birçok stratejik çalışmalara imza attı.


Yüzü aşkın sivil toplum kuruluşunda kuruculuk ve yöneticilik yaptı. 


1995-2000 yılları arasında Gürcistan Başbakanlığında görev yaptı. Başbakan Türkiye Baş Danışmanlığı sırasında Gürcistan Türkiye arasındaki bağın güçlenmesinde önemli roller oynadı. 


2000-2009 yılları arasında Türkiye-Gürcistan parlamentolar arası çalışma komisyonu koordinatörlüğü yaptı. 

2011 yılında kurduğu “Uluslararası Kafkas Vakfı” ile ülkesine hizmet etmeye devam etmektedir.  


Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından kotarılmak istenen 17-25 Aralık ve 15 Temmuz hain darbe girişimlerinde inisiyatifler aldı. Hain darbe girişiminden önce FETÖ’ye karşı  yurtdışında ilk minting ve konferansları başlattı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Allah’ını seven bu terör örgütünü deşifre etsin.” çağrısına uyarak Fetullahçı Terör Örgütü’nün ülkemizde estirdiği teröre karşı verilen mücadelede aktif yer aldı. Açılan davalarda tanık sıfatıyla bulundu. 


Uluslararası Kafkas Vakfı çalışma grubu ile birlikte Fetullahçı Terör Örgütü’nün yurt dışında haince sürdürdüğü Türkiye aleyhindeki şeytani faaliyetlerini akamete uğratmak için konferans düzenleme çalışmaları da devam etmektedir. 


Devlet Denetleme Kurulu ile beraber FETÖ ile yurt içi ve dışında verilen etkin mücadelede “Küresel Terörist” isimli kitabı hazırladı.

Yeni yayın faaliyetleri ise devam etmektedir.

 

Göster:
Sırala:

Küresel Terörist - Fetulşeytan-

Mehdici, Mesihçi, Menkibeci, Mitolojik, Takiyyeci, Küreselci ve politik bir elbise giymiş FETÖ isiml..

20,00₺ 16,00₺

E-Ticaret Sistemleri