Muhsin Çelik

Muhsin Çelik


1993 yılında ODTÜ Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümüne girdim ve arada iki yıl İngilizce hazırlık öğrenimi gördükten sonra bir takım sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım. Öğrenimime zorunlu olarak ara verdiğim bir yıllık süre zarfında Cihanbeyli'de yerel bir radyoda şiir ve müzik programları yaptım.


Bir yılın ardından 1996 senesinde Ankara Üniversitesi DTCF Arap Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandım. Dört yıllık eğitim süreci sonunda 2000 yılında mezun oldum. Aynı yıl askere gittim ve yedek subay olarak askerlik görevimi tamamladım. Askerlik dönüşü Ankara'da bir süre bir tiyatro oyununun müziklerini yaparak geçimimi sağlamaya çalıştım.


Bir yılın ardından öğretmenlik için müracaat ettim ve İstanbul Eyüp İHL'ye Arapça öğretmeni olarak atandım. Bu süre zarfında, profesyonel olarak müzik yapabilmek için iki yıl Erol Parlak Müzik Merkezi'ne devam ettim. Eyüp İHL'de dört yıl görev yaptıktan sonra Bakırköy İHL'ye tayin oldum. Bu okulda benim oluşturduğum proje sınıfıyla ders içinde ve dışında çeşitli programlar hazırladık. Bunlarla ilgili olarak özel bir TV kanalında bir programa katılarak eğitme getirdiğimiz yeni bakış açılarıyla ilgili olarak söyleşi yaptık.


Halen Bakırköy İHL'de Arapça öğretmeni olarak görev yapmaktayım.

Göster:
Sırala:
Aşk, Şarap ve Yol Stokta yok

Aşk, Şarap ve Yol

Bir bakış değmişti önce şarabımıza; işte ilk o zaman başladı. Alelade bir hayat olabilecekken, çilel..

15,00₺ 12,00₺

Bakırköy'de C Tipi Sınıf

Umutlarımız vardı ve de hayallerimiz. Önce kitap yazmayı düşündük ama vazgeçtik. Yaşamayı seçtik. Ya..

14,00₺ 11,20₺

E-Ticaret Sistemleri