Sıfır Noktası Kobay
"Eski düşmanlıklar eski aşklara benzer, bazen en ufak bir kıvılcım ateşi tekrar yakar!"
 
 
Dünyayı kurtarmak için kaç insanın ölmesi gerekir?
 
 
Bazen bir güruh, bazen de sadece tek bir kişi…
 
 
Sence sadece tek bir kişi tüm dünyayı kurtarabilir ya da yok edebilir mi? ݝmkansız mı? Bunca yıl sonra öğrendiğim en önemli şey birisi başarana kadar her şeyin imkansız olduğudur!
 
 
Asıl sorman gereken; neyin doğru neyin yanlış olduğuna, kimin yaşayıp kimin öleceğine kimin karar vereceğidir! Politikacılar mı? Onların kurguladığı oyunu sahnelemekten bıkmadın mı? Belki de figüran olma sırası onlardadır!
 
 
Kusursuz kurgusu, hiç düşmeyen temposuyla soluksuz okuyacağınız bir roman; Sıfır Noktası Kobay. Son değil, sadece başlangıç…
 
 
"Telsizden yükselen anons insanın tüylerini diken diken ediyordu… Başkan vuruldu! Tekrar ediyorum Başkan vuruldu!"
 
 
Suikastın arkasında Rus Hükümeti'nin olduğu söylentisi hızla yayılıyordu. çok geçmeden Amerika'nın her yerinden Rus asıllı vatandaşlara saldırı haberleri gelmeye başladı. CIA'e düzenlenen baskın sonrasında Amerikan istihbaratı işlemez halde, dünya çapında yaşanan internet kesintisi savunma sistemlerinin çökmesine neden oldu. Senelerce savaşların, kaosun yaşandığı kıtadan uzak, huzur ve güven içerisinde dünyaya yön veren Amerika, bu defa savaşın sıcaklığını kendi topraklarında hissetmeye başlıyor.
 
 
"ݝtalyanlar, Makedonlar, Ruslar, Almanlar, ݝngilizler, Türkler; yenildiler, bölündüler, güç kaybettiler, ama bunu hazmedip yaşamaya devam ettiler. Ancak Amerika asla geri adım atmaz, bu şekilde yaşayamaz! Amerika düşerse, herkes düşer!"
 
 
Dünyanın tek şansı varlığından habersiz olduğu Gölge Timi… Albay Algan Yıldırım komutasındaki Nato Karargahı'na bağlı ekip komployu açığa çıkarabilmek için harekete geçiyor.
 
 
Hem de tahmin bile edemeyeceği bir düşmana karşı…
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Sıfır Noktası Kobay

  • Görüntüleme: 1827
  • ISBN : 9786055416812
  • Genel Yayın Yönetmeni : Sami ÇELİK
  • Baskı Sayısı: 1
  • Sayfa Sayısı: 384
  • Cilt Tipi: 42077
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Liste Fiyatı :20,00₺


  • İndirimli Fiyat:  14,00₺

Kitaplarımızda uygulanan indirimli fiyatlar bayilerimizin yaptıkları kampanya ve satış politikalarına göre farklılık gösterebilir

E-Ticaret Sistemleri